Детективи НАБУ затримали директора департаменту забезпечення доступу до публічної інформації Офісу президента Світлану Кондзелю, яка вимагала 150 тисяч доларів за призначення на посаду заступника голови правління НАК “Нафтогаз України”.

Судячи за профілем чиновниці в Facebook, вона позиціонує себе, як яскрава жінка і позитивна людина. Вона постить фото в купальнику з відпочинку в Туреччині, різні “мудрі” цитати, а також речі, які мотивують її роботу. Наприклад, “мотивація дня: У природі буквально нічого не цвіте круглий рік. Тому не вимагайте від себе того ж. Давайте собі відпочити”, або “мотивація дня: If not now, when? (Якщо не зараз, то коли – ред.) “.

В описі самої себе Кондзеля поставила фразу ‘Yes, I can! (“Так я можу!”).

При цьому Світлана не соромиться жартома порівнювати себе з самою королевою, розміщуючи у себе на стіні скрін з гри, де по фото особи визначається, яка робота підходить найбільше. Як з’ясувалося, “Світлана як … королева”.

“Сказати, що я здогадувалася, це нічого не сказати”, – пише вона.

В останньому опублікованому пості, у вівторок 11 листопада, Кондзелі розмістила фото своєї дачі у Львові, де вона, судячи з усього, відпочивала в минулому році. Після повідомлень про її затримання на великому хабарі, це викликало шквал критики і зловтіхи в коментарях.

“Ща НАБУ тобі обладнає будиночок за казенний рахунок. Років на 10”, “Нічого страшного. За гратами відпочинеш”, “У в’язниці тепер за їжею нормальною засумуєш!!!”, “Більшість щурів всеїдні. Однак у різних видів існують певні переваги. деякі вважають за краще рослинну їжу – насіння, овочі, фрукти, а деякі долари … “, Хвора жінка, королева …”, – пишуть люди в коментарях під постом.