Останнім часом «Путін» настільки рідко став з’являтися в інформаційному порядку, що в Кремлі всерйоз занепокоїлися, як би на цьому тлі не вийшло проблем із викриттям. Про це пише телеграм-канал Генерал СВР.

На те, що «президент» уже не центральна фігура російського медійного поля, не звернув увагу лише лінивий.

«Після смерті Володимира Путіна лідером із формування смислів російської влади став секретар Ради Безпеки РФ Микола Патрушев, помітно відсунувши «Путіна» кудись на периферію інформаційного простору. Нині Патрушев та оточення зрозуміли, що дещо поквапилися і вирішили трохи відкотитися назад.», — повідомляє телеграм-канал.

Зазначимо, що вперше з 26 жовтня двійник президента в один день провів і зустрічі, і переговори, і вихід до преси, і нагороди вручав, і на позачерговому саміті БРІКС з відеозв’язку брав участь, і навіть до молоді звернувся, обравши для цього настільки незначний привід, що це виглядало недоречно та безглуздо.

«Загалом «президента» тепер дуже багато, але ненадовго. Патрушев вже фактично зайняв місце глави держави, і медійна активність буде необхідною частиною демонстрації цієї влади. Двійник з’являтиметься частіше, але на другому плані перша скрипка буде у Патрушева, і він про це регулярно нагадуватиме.», — додає канал.

Основним питанням, для «політбюро 2.0» секретаря Радбезу, що згуртувався навколо, залишається «хто буде наступним президентом». Варіантів тут не густо, чи це двійник Путіна, чи наступник.

«Серед можливих наступників розглядають кількох кандидатів, але найбільших шансів у Дмитра Патрушева. На даний момент переговори всередині політбюро зайшли в глухий кут, коли всі розуміють, що необхідно терміново домовлятися, але поступатися ніхто не хоче. Найближчим часом на нас чекає низка великих подій, які повністю перекроять політичну реальність у Росії.», — зауважив аналітик у своєму телеграм-каналі.