Український музикант, лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук вважає, що Україні для здійснення реформ потрібні "люди майбутнього".

Таку заяву він зробив у своїй статті звернувшись до українців. "Пам'ятайте, найбільшою перепоною, як і найбільшим двигуном будь-якої реформи, є люди! Саме відсутність політичної волі "людей минулого" стала причиною неефективності багатьох реформ. Саме прагнення "людей майбутнього" має зробити нашу країну справедливою", — звернувся він до українців.

При цьому він пояснив, про кого йдеться: "Це люди, які не бояться викликів. Люди, які люблять свою країну. Люди, які готові не роздумуючи жертвувати власними інтересами заради інтересів всього суспільства. Люди, чиє минуле не стане зашморгом на їхній шиї. Люди, які вірять у справедливість і готові за неї боротися не на білбордах, а в житті. Як наші воїни-герої, а не як засмаглі політики на віллах і яхтах".

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Святослав Вакарчук, коментуючи можливість своєї участі в майбутніх президентських виборах, заявив, що його не хвилює, на якому місці він буде, адже головне — це бажання «змінити країну».

«Я довго пояснював кожному: найголовніше не те, хто які посади займатиме, а те, хто і яким чином буде міняти країну. Мені зовсім все одно, на якому місці я буду. Маю бажання змінити країну», — заявив Вакарчук.