В Азовському морі сталася пожежа на одному з кораблів берегової охорони прикордонної служби ФСБ Росії. На борту є загиблі. Чи є це роботою ЗСУ чи окупанти самі себе знешкодили поки невідомо.

Вогонь охопив ходову рубку російського судна, що призвело до вимоги евакуаційної групи екіпажем. Проте, врятуватися вдалося не всім, і ворог зазнав втрат у кількості п’ятьох осіб. Причина пожежі наразі залишається невідомою.

«Причини пожежі на катері держави-агресора Росії, а також характер втрат ворога уточнюється», – повідомили в Головному управлінні розвідки.

Також нагадаємо, що Генеральний штаб повідомив про знищення «Цезаря Кунікова». Вдалося потопити ворожий корабель завдяки спільній спецоперації Збройних сил України та Головного управління розвідки. Судно було знищено разом із важливим вантажем – БК.

«Збройні Сили України спільно з підрозділами Головного управління розвідки знищили великий десантний корабель окупантів – «Цезар Куніков». У момент удару він перебував у територіальних водах України поблизу Алупки», – заявили у Генеральному штабі ЗСУ.

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов уточнив, що операція була подібна до тієї, що проводилася раніше з російським кораблем «Івановєць», але зі своїми особливостями. Знищити корабель вдалося за допомогою морських ударних дронів.

Після цього Кремль звільнив з посади командувача Чорноморського флоту Росії адмірала Соколова. Однак наразі не відомо, чи він ще живий. Раніше повідомлялося, що він може загинути унаслідок українського удару в тимчасово окупованому Севастополі у вересні 2023 року.

До слова, українські ракети та безпілотники знищили або серйозно пошкодили два фрегати, п’ять танкових десантних кораблів та підводний човен Росії.