Недавно Потап поділився з журналістами, як змінилося  його житті після одруження з Настею.
Декілька місяців тому Україну ошелешила новина про одруження продюсера Потапа на своїй партнерці по дуету Анастасії Каменських. Як розповідав сам репер, йому досить легко було розлучитися зі своїм холостяцьким життям.

"Я відчув, що став ще більш незалежним. Як саме? Став незалежним від поглядів і заздрості", – поділився співак.

Також Потап поділився де і як проведе відпустку зі своєю новоспеченою дружиною.


"Ми з Настею не догуляли медовий місяць, поїдемо ще в Європу. Напевно, це буде Італія – ​​адже Настя наполовину італійка … Поїдемо трохи поїсти, попити, викупатися, посміятися – і повернемося в Україну, – зазначив Потап. – До речі, я вже встиг відпочити разом з сином – ми літали на вертольоті до Одеси. Ми разом з ним часто влаштовуємо такі «вилазки», тому трохи «розбили» наше літо".


Нагадаємо, що після весілля закохана пара вирішила відправитися на приватному літаку в Туреччину, який Потап орендував для своєї новоспеченої дружини. Тоді Настя Каменських  поділилася зворушливим відео з польоту, на якому ніжно цілує коханого.
А от його колега у спільному проекті "MOZGI" Дядя Ваня вирішив провести свою відпутку на Україні. Він вважає, що для нього найкращий відпочинок існує лише тут.