Журналіст, засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон заявив, що нинішня влада мало чим відрізняється від попередньої. Таку думку він висловив в ефірі телеканалу NewsOne, коментуючи аудіозаписи розмов побіжного народного депутата Олександра Онищенка, які він нібито вів з представниками нинішньої влади, передає Корупція.Інфо
Останній запис Онищенко опублікував 18 квітня. За словами депутата, на аудіо – його розмову з президентом України Петром Порошенко про закриття кримінальних справ стосовно екс-міністра екології Миколи Злочевського. В Адміністрації Президента України назвали аудіозапис фейком і відмовилися її коментувати.
"Я до влади ставлюся погано. Я її не люблю з однієї причини: вона не любить мене. Чи не мене як Дмитра Гордона, а мене як людини, як громадянина України. Мене і мільйони українців, які живуть тут і замість обіцяних реформ отримали дірку від бублика. Тому влада я не люблю, і любити її нема за що. Але я і не маю якихось теплих почуттів до Онищенко або Злочевського … Вони всі однакові. Це все одно кубло. і те, що у них там відбувається, як вони між собою сплітаються і розплітаються, – абсолютно протилежна історія. Вона мені огидна. вони мені все від вратітельни ", – сказав журналіст.
Він розповів, що недавно був в одній компанії, де також знаходилося приблизно 10 депутатів Верховної Ради.
"Жодного з них я до цього не знав і не бачив. Які ж пихаті, нахабні, абсолютно Обалдівший і відірвані від реальності люди! Невідомо, як вони туди потрапили, але загордилися про себе, що є вершителями доль величезної, прекрасної країни. Я дивився на ці дорогі костюми і крокодилячі пояса (тобто на ці, на їх погляд, атрибути щастя), чув цю убогість думки і думав: "Чому така країна в центрі Європи має таку владу? Як це могло статися ?! "Стає просто гірко", – зазначив Гордон.
Популярне: Держава може відмовити у знижці на "комуналку": 7 причин втратити субсидію у 2018 році
Влада в Україні змінилася в 2014 році – після перемоги Революції гідності і втечі президента Віктора Януковича в Росію в Україні відбулися дострокові президентські і парламентські вибори. Чергові вибори глава держави і народних депутатів повинні пройти в 2019 році.
Згідно з опитуванням, який в грудні 2017 роки провели Фонд "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва та Соціологічна служба Центру Разумкова, 73,7% громадян України вважають, що події в країні розвиваються неправильно. Більшість які взяли участь в дослідженні українців відзначили, що хорошим сигналом для них стане встановлення миру на Донбасі і притягнення до кримінальної відповідальності корупціонерів.
У те, що в Україні все налагодиться в найближчі 10-15 років, вірять 40,4% жителів країни, свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології. Дослідження проводили в листопаді і грудні 2017 року.