56F2D77E-6F6D-4637-A808-F3E577913B18_cx0_cy6_cw0_mw1024_s_n_r1

Глава окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов доручив так званому голові "Комітету з протидії корупції" Олександру Акшатіну купити горілки

Згідно з завданням, придбаний алкогольний напій повинен був бути "не підробленим", а купити його слід було в найближчих від будівлі "Радміну" магазинах, пишуть  "Новости Крыма".

В результаті Акшатін не зміг виконати доручення Аксьонова. Всі чотири придбані пляшки не відповідали вимогам законодавства.

Їх вміст тепер перевірять в лабораторії регіонального управління Росалкогольрегулювання.

Відзначимо, що чиновники вирішили провести експеримент в ході засідання так званої комісії з протидії незаконному обігу промислової продукції. Під час заходу "перший заступник міністра промислової політики" Костянтин Равич доповів, що при позапланових перевірках з 54 суб'єктів господарювання, що займаються продажем алкоголю, порушення були виявлені у 15.

"Вилучено 1 747 пляшок фальсифікованого алкоголю", – сказав він. При цьому Равич, додав, що алкоголь реалізовувався без спецдозволу, без ліцензії, з акцизними марками українського зразка або ознаками підробки.