e06d061a77a7bde916b8a91163029d411454147894

В місті Чернівці громадськими активістами на відеокамери був зафіксований черговий випадок провалу всієї так званої «реформи» міністерства внутрішніх справ України, так як у ніби вже переатестовані в Національну поліцію колишні працівники Державної автомобільної інспекції виявилося повне незнання законодавчої бази.

Пропонуємо читачам  невеличке відео з сьогоднішніх Чернівців, на якому показано повну некомпетентність колишніх ДАІшників, а нині вже поліцейських, які з незрозумілих причин потрапили до лав Національної поліції.

На відео видно, що поліцейський Продан у Чернівцях вирішив згадати старі часи та абсолютно безпідставно зупинив транспортний засіб громадського активіста, що вже давно бореться з тотальним беззаконням в міністерстві внутрішніх справ України.

Інспектор поліції, а саме так представилася ця людина в формі, водію повідомив причину зупинки його транспортного засобу, як «перевіряємо посвідчення водіїв та свідоцтва про реєстрації транспортних засобів», що, згідно чинного законодавства та нормативно-правових актів є повністю незаконним, так як ця причина зупинки не входить у вичерпний їх перелік, що є в Законі «Про Національну поліцію».

На зауваження громадського активіста, що мовляв, це незаконно, новий «поліцейський» Продан з, правда, ще старим міліцейським посвідченням, почав тему розмови банально переводити на другорядне.

Також варто зауважити, що так званий «правоохоронець» показав своє службове посвідчення лише на 5-7 вимогу, хоче зобов’язаний це зробити на першу.

Зрозумівши, що ця зустріч з громадським активістом нічого хорошого для подальшої кар’єри цього «поліцейського» не дасть, він зненацька розвернувся і просто і банально втік з, певно, такими ж «поліцейськими» від громадського активіста на службовому транспортному засобі.

Далі була міні-погоня за цим «перевертнем» Проданом в погонах, результатом чого стало незрозуміле його зникнення зі службового автомобіля.

Вже згодом громадські активісти пішли до безпосереднього керівника Продана у відділку поліції, де і було складено відповідну заяву на порушення закону цим інспектором поліції.

Автор відео в його кінці висловив надію, що після цього «правоохоронця» Продана на автомобільних дорогах Чернівців більше ніхто і ніколи вже не побачить…