Двох іноземців, які на ходу застрибнули у вантажний поїзд, помітили та затримали учора на Львівщині прикордонники Мостиського загону

Прикордонники спіймали двох іноземців, які на ходу застрибнули у вантажний потяг, що відправлявся до Польщі. Про це повідомили у прес-службі ДПС України, пише Корупція.Інфо

Популярне: Кожен українець має право отримати грошову компенсацію на утеплення житлаЗа даними відомства, двох іноземців, які на ходу застрибнули у вантажний поїзд, помітили та затримали учора на Львівщині прикордонники Мостиського загону.

Поїзд терміново зупинили та виявили в одному напіввагонів 30-річного громадянина Азербайджану та 24-річного громадянина Туреччини. Як з'ясувалося, в Україну іноземні громадяни прибули встановленим порядком, а далі вирішили потрапити в країни ЄС, оминувши усі види контролю.

За спробу порушення державного кордону на порушників складено протоколи. Осіб затримано до 3-х діб з метою з'ясування обставин правопорушення та поміщено до пункту тимчасового тримання.