Реабілітація одного учасника – 4330 грн

У санаторії "Карпатські зорі", в с. Модричі Дрогобицького району Львівської області, психологічну реабілітацію бійці АТО проходять без тепла та світла, передає Корупція.Інфо

Популярне: Гройсман, до побачення… Вже є постанова про відставку прем’єр-міністра

Як розповіли бійці АТО, надали їм путівки управління соцзахисту на 14 днів на проходження психологічної реаблітації. В управлінні пообіцяли проживання, триразове харчування.

Натомість бійці АТО проживають в холодних номерах, гаряча вода була тільки раз, холодна теж є не завжди. Харчування незадовільне. "В окопах нам було тепліше, та харчували нас краще, ніж тут", – кажуть відпочивальники.

2 березня сюди заїхало на реабілітацію 45 учасників Антитерористичної операції. Зараз, зі слів адміністрації санаторію, тут проходять реабілітацію 18 учасників АТО. Решта, незадоволені умовами проживання, поїхали.

Зі слів директора санаторію "Карпатські зорі" Наталії Голяк, санаторій має тільки надавати послуги з реабілітації. Харчувати вони не зобов'язані, навіть проживання не повинні забезпечити.

Санаторій у 2016 році став переможцем тендеру з надання послуг з психологічної реабілітації постраждалих учасників Антитерористичної операції. Загальна сума угоди між Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників Антитерористичної операції у санаторії станвить 2, 496 млн грн. Реабілітація одного учасника – 4330 грн.