За словами міністра, він не розуміє, чому судді Печерського району прийняли суперечливі рішення, передає Корупція.Інфо

Популярне: «Троянська кобила», яку Вітя Медведчук одягнув у вишиваночку». Фаріон розповіла, що вона думає про Савченко! Не давайте читати це дітям!

"Учора щодо п'ятьох було рішення суду. Окей, Антіпову – 68 років, людина похилого віку. Хоча, коли в людини знаходять 3,8 млн дол. просто так із собою, а загалом йому призначають 15 млн грн, то трохи дисонанс. Інша – хвора людина. Окей. Але, коли там пішли три рішення і по мільйону і під особисте зобов'язання. Ми такого не розуміємо і зрозуміти не можемо. Я дуже чекаю на сьогоднішні рішення суду за ключовими фігурантами цієї справи, які будуть більш об'єктивними. Якщо цього не відбуватиметься, ми сідатимемо з генпрокурором і думатимемо про інші реакції. Ми звертатимемося, в тому числі, за підтримкою до суспільства. Якщо хочете, щоб ми відпускали таких людей, давайте їх усіх відпускати. Нехай вони гуляють! Тоді нам не потрібні ані поліцейські, ані авто хороші. А якщо ви підтримуєте, тоді закони повинні бути адекватними", – зазначив він. Мінстр Аваков повідомив, що під час обшуків напередодні було вилучено 3,7 кг золота, 50 кг срібла, 5,5 млн доларів готівкою. "3,8 млн грн, 287 тисяч євро, ювелірка тощо. Це вилучено. На фоні цього і 96 млрд грн збитків, гроші які не надійшли до казни, а пішли до кишень Клименка, Януковича і товаришів… Ми відпускаємо цих людей під особисте зобов'язання. Я не можу. В мені все протестує", – додав глава МВС.

Авков також не виключає, що "сьогоднішні рішення суддів будуть значно справедливішими". "Інтуїція. Князєв повернувся. Він вчора був у відрядженні. Сьогодні він на місці і порядку буде більше", – заявив він.

Своєю чергою, керівник Національної поліції Сергій Князєв заявив, що наразі затриманих колишніх високопосадовців 25, але спецоперація триває досі, тому їхня кількість може змінитися.