13-річна українка Анастасія Дубовик без поразок перемогла на шаховому чемпіонаті Європи з бліцу, який проходив в Естонії.

У категорії дівчат до 14 років Анастасія Дубовик набрала 8,5 очка з 9 можливих.

“13-річна українська шахістка Анастасія Дубовик (1901) із Дніпра стала чемпіонкою Європи з бліцу, який пройшов в Талліні (Естонія). Українка набрала 8,5 очка з 9 можливих, відірвавшись від найближчих переслідувачів на 1,5 очка”, – йдеться в повідомленні.

У листопаді Анастасія Дубовик увійшли до трійки медалістів на рекордному за кількістю учасників півфіналі чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат до 14 років, який проходив у Вінниці.

Нагадаємо, в Монако відбувся другий етап жіночого Гран-прі Міжнародної федерації шахів (ФІДЕ). У турнірі, який тривав з 3 по 14 грудня, Україну представлятимуть сестри Анна і Марія Музичук. Окрім них учасниками стали Хампі Конеру, Харіка Дронаваллі (обидві – Індія), Олександра Горячкіна, Катерина Лагно, Олександра Костенюк, Валентина Гуніна (всі – Росія), Нана Дзагнідзе (Грузія), Чжао Сюе (Китай), Елізабет Петц (Німеччина) і Піа Крамлінг (Швеція).