Дитині потрібне лікування, яке можуть надати лише за кордоном.

Єва народилась на перший погляд абсолютно звичайним і здоровим немовлям, але вже у три місяці батьки дитини почали помічати, що вона відстає у фізичному розвитку від однолітків – не тримає голови, немає активних рухів ніжками і ручками. Це змусило батьків звернутись до медиків, які приголомшили діагнозом – спінальна м’язова атрофія 1 типу. Це смертельне генетичне захворювання під час якого, у дітей поступово відмовляють всі групи м’язів.

Лікування від хвороби у світі вже існує, хоча воно діє леше на певний відсоток хворих. Кілька медичних компаній у США і Європі вже пропонують два види лікування – один полягає у введенні ліків все життя, інше – одне приймання препарату до досягнення дворічного віку. І хоча таке лікування не діє у 100% випадків, та  все ж вартість цих медикаментів стартує від 600 тисяч доларів на перший рік життя до 2 мільйонів доларів за один прийом. Тож українська медицина не може забезпечити таким лікуванням всіх хворих на СМА дітей в Україні.

Батьки Єви зважились на переїзд до сусідньої Польщі. За умови, що вони там матимуть офіційну роботу і страхування, дівчинка потрапить до програми  лікування безкоштовно. «Зараз ми збираємося переїжджати до Польщі – перевели документи, підшукали квартиру і роботу. Потрібно дочекатись, щоб була можливість перетнути кордон», – каже мама дитини.

Рідні Єви вже самостійно за допомогою небайдужих придбали всі потрібні дитині медичні апарати, без яких її життя під загрозою, тож самостійно ще зібрати кошти, які будуть потрібні на перший час перебування з дитиною у європейській країні, їм вже не під силу. Тому просять про допомогу.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4993 4615 7496

4149 4993 4615 7280

 Короленко Олег

Або

4731 2191 2200 2763

4731 2196 1251 1786

 Короленко Анна