Міністерство внутрішніх справ України вжило заходів у відповідь на акції, влаштовані водіями автомобілів на іноземній реєстрації на низці прикордонних переходів на західному кордоні України.

Як повідомляє прес-служба відомства, згідно з інформацією, для забезпечення громадської безпеки та недопущення провокацій створено оперативний штаб Національної поліції, в місцях проведення акцій працює поліція діалогу. Відзначається, що правоохоронці будуть надавати учасникам акції всю необхідну сервісну допомогу.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

З ініціативи міністерства створено робочу групу для врегулювання законодавчих норм і розблокування руху в пунктах пропуску.

До робочої групи увійшли перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, голова Національної поліції Сергій Князєв, голова Держприкордонслужби Петро Цигикал, начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій, в. о. голови Державної фіскальної служби України Олександр Власов. Перше засідання пройде в понеділок, 26 листопада.

Крім того, посилено заходи безпеки на кордоні, зокрема, створені ситуативні групи, в готовності до дій знаходяться додаткові сили. За даними міністерства, в даний час великі черги і затруднення руху спостерігаються в напрямку пунктів пропуску "Устилуг", "Рава-Руська", "Ягодин", "Малий Березний", "Шегині", "Краковець", "Солотвино" та "Угринів". "У місцях скупчення людей перебувають співробітники Нацполіції", – додали в МВС. У той же час міністерство звернулося до власників автомобілів на єврономерах, які стали заручниками тимчасово неврегульованої законодавчо ситуації, із закликом "не вдаватися до радикальних дій".