До кінця президентських виборів в Україні, захоплених у Керченській протоці моряків відпускати не будуть.

Таку думку висловив експерт, юрист Марк Фейгін

За його словами, українські моряки, які наразі утримуються в російських СІЗО, не зможуть повернутися додому ще щонайменше три місяці, оскільки влада Російської Федерації заявила, що нічого з цього приводу робити не збирається, доки в Україні не зміниться керівництво.

«До президентських виборів в Україні цього не станеться. Вони самі сказали: “Поки не буде нового керівництва в Україні, ми нічого робити не будемо”. Про це було заявлено і Лавровим, і Путіним», – зазначив юрист.

Також юристом було наголошено, що, оскільки до виборів президента в Україні лишається всього три місяці з половиною, то таке рішення не буде прийматися до кінця березня. До того ж, треба враховувати велику кількість свят, що відбудеться в Росії, та й загальну гостру проблематику інциденту, що стався в Керченській протоці.

Як відомо, вибори Президента України призначені на 31 березня.

Додамо, що захисник військовополонених українських моряків адвокат Еміль Курбедінов відвідав командира українського бронетанкового катера "Нікополь" Богдана Небилицю.Про це повідомляє на спеціально створеній у Facebook сторінці "Захист військовополонених українських моряків" адвокат Микола Полозов.

"Адвокат команди захисту військовополонених українських моряків Еміль Курбедінов відвідав командира МБАК "Нікополь" Богдана Небилицю. За словами адвоката, Небилиця тримається молодцем. Виглядає бадьоро, посміхається. Разом з тим, за час перебування в СІЗО "Лефортово" його чотири рази переводили в різні камери. Зараз сидить з людиною на ім'я Мухамед. Відносини нормальні, але особливо не спілкуються", – написав Полозов.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

За його словами, як і з іншими моряками, з Небилицею були проведені слідчі дії, його ознайомили з кількома постановами про призначення експертиз. Також провели допит. На ньому Небилиця заявив, що є військовополоненим.

Як відомо, в окупованому Сімферополі та Керчі підконтрольні Росії суди арештували 24 українських військових моряків 28 листопада. Вони потрапили в полон після бою 25 листопада за 14 миль від узбережжя Криму.