Згідно з даними російського МНС, семеро альпіністів з Одеси здійснювали перехід через перевал Доппах і потрапили під каменепад, передає Корупція.Інфо

Популярне: Засмагають біля “куп гною”. Мережу шокувало фото відпочивальників на кримському пляжі

Семеро російських рятувальників виїхали на допомогу українським альпіністам о 6:00
МНС Росії по Республіці Північна Осетія

Семеро українців потрапили у надзвичайну ситуацію в Північній Осетії, троє з них дістали травми. Про це повідомляє консульська служба МЗС України в Twitter

"Семеро українців потрапили в надзвичайну ситуацію у Північній Осетії. Троє – травмовані. Триває рятувальна операція. Будемо інформувати", – йдеться в повідомленні.

Разом з тим, за даними головного управління МНС РФ по Республіці Північна Осетія, семеро альпіністів з Одеси потрапили під каменепад.

"Сьогодні о шостій ранку надійшло повідомлення від альпіністів з Одеси, що здійснюють перехід через перевал Доппах про те, що група потрапила під каменепад. Двоє спортсменів, які опинилися під завалами, були вивільнені учасниками групами, але при цьому дістали травми, які не дозволяють їм пересуватися самостійно. Група з семи осіб була зареєстрована в Північно-Осетинському пошуково-рятувальному загоні і здійснювала похід за маршрутом: "м. Владикавказ-пер. З.Уаза-пер. Кедріна-пер. Оксана+Хазни-пер. Доппах-Дзінага-п. Караугом-в. Уалпата-п. Хицан-Цей-Кармадон-в. Казбек-Владикавказ", – повідомили в МНС.

Наголошується, що о 6:00 ранку семеро рятувальників виїхали на допомогу альпініст