Стало відомо, що померла грецький дизайнер Софія Кокосалаки.

Так, всесвітньо відомий дизайнер одяг і аксесуарів Софія Кокосалаки померла у віці 47 років. Про це повідомляє The Guardian.

Про причини смерті поки нічого не відомо.

Кокосалаки представила свій лейбл на лондонському тижні моди в 1999 році і була частиною покоління модних талантів в столиці на початку 90-х років. Випускниця знаменитого Центрального університету Сент-Мартінс в області моди, вона незабаром створила свою естетику з драпірованими сукнями, які виглядали елегантно, але також було легко носити.Софія Кокосалаки народилася в 1972 році в Афінах. У 2004 році їй доручили дизайн костюмів для церемоній відкриття і закриття літньої Олімпіади в Афінах, а в 2006 році покликали креативним директором Vionnet.

Також дизайнер займався і розробкою весільних суконь. Свою першу весільну колекцію вона випустила в 2012 році. Вона часто використовувала драпірування і зверталася до елементів традиційного грецького одягу. Наряди Кокосалаки серед інших носили актриси Кірстен Данст, Хлоя Севіньї і Дженніфер Коннеллі.

Журналістка Мелані Ріки, яка написала у своєму акаунті в Instagram, назвала Кокосалаки:

«Блискучий і надзвичайно талановитий дизайнер, який заново винайшов драпірування і грецьке ремесло у вишуканій високій моді».