Тролейбус з пасажирами на повній швидкості в’їхав у ліхтарний стовп в результаті чого постраждали люди

Так, Чебоксарах сталося жахливе ДТП за участю громадського транспорту тролейбуса. Водій не впорався з керуванням і на повній швидкості в’їхав у ліхтарний стовп.

Аварія сталася о 14:35 (збігається з московським). Водій тролейбуса з’їхав з дороги вправо і наїхав на опору ЛЕП. У момент події в салоні перебували 40 осіб.

В результаті аварії постраждало 18 осіб, серед яких виявилися діти. Всі вони були госпіталізовані в місцеву клініку для надання їм медичної допомоги. При цьому регіональний мінохоронздоров’я повідомляє про 19 постраждалих.Також є інформація про те, що ніхто з потерпілих серйозних травм не отримав і їхньому життю нічого не загрожує. Причиною аварії називають те, що водієві під час руху стало погано. За деякими даними, у нього звело ногу, тому він втратив контроль над громадським транспортом.

Раніше повідомлялося, що автобус з дітьми потрапив у страшну аварію. Інцидент стався в Казахстані. В автобусі перебували 18 школярів і дев’ять батьків. Після ДТП в лікарню доставили 16 дітей і трьох дорослих. Після огляду було госпіталізовано двоє школярів.