З 1 липня в Україні почнеться останній етап атестації прокурорів регіонального рівня, зокрема, проведення співбесіди з метою виявлення відповідності прокурора вимогам професійної компетентності, повідомила прес-служба Офісу Генерального прокурора.

“Ми продовжуємо реформу і наповнення державної установи новими кадрами. Також зараз йде робота по проведенню атестації прокурорів регіонального рівня. З 1 липня розпочнеться останній етап атестації – проведення співбесіди з метою виявлення відповідності прокурора вимогам професійної компетентності, етики та чесноти. Всього до неї зараз допущено – більше 2,5 тисячі осіб. Наказами Генерального прокурора утворено 13 кадрових комісій, які забезпечуватимуть проведення співбесід з прокурорами регіональних прокуратур “, – йдеться в повідомленні звіту за 100 днів роботи генпрокурора.

Як зазначається, після завершення атестації почнуть роботу обласні прокуратури, які будуть визначені рішенням Генпрокурора. Надалі почнеться робота по проведенню атестації прокурорів місцевих прокуратур.

“Нещодавно завершили практичну підготовку в структурних підрозділах Офісу Генпрокурора кандидати через систему. Сьогодні складено рейтинг кандидатів і на його підставі будуть прийматися рішення про прийом нових прокурорів на роботу”, – підкреслили в повідомленні.

Також наголошується, що одночасно з 9 червня 2020 року в Офісі Генпрокурора почали відбір на заняття ще 100 вакантних посад прокурорів. Прийом документів триватиме аж до 9 липня.