У суботу, 16 листопада, пішла з життя художній керівник балету Національної опери України Аніко Рехвіашвілі.

Про смерть народної артистки України повідомили в Національній спілці театральних діячів України.

З 1996 року Аніко Рехвіашвілі очолювала кафедру сучасної класичної хореографії Національного університету культури і мистецтв.

Вона все життя присвятила балету. Під її керівництвом були поставлені численні хореографічні постановки на сцені Національної опери України, в драматичних театрах Києва. Працювала Аніко Юріївна і для кіно.

«Я любила балет патологічно – він мене хвилювало, вражав! Мені здавалося, що я розумію танець. Що моє захоплення природне: як у кого живопис, математика або вірші», – наводять колеги слова Аніко Рехвіашвілі з її інтерв’ю і висловлюють співчуття рідним, близьким актриси.

Про смерть Аніко Рехвіашвілі в Facebook написала журналіст Ліліана Фесенко

«Тільки що повідомили з театру – в кращі світи пішла художній керівник балетної трупи Національної опери Аніко Рехвіашвілі. Серце відмовляється вірити. Вона мала стільки планів, працювала над створенням нового балету. Як я любила наші розмови про мистецтво, балет, про складність творчих доль. Не уявляю, як тепер театр оговтається від такої втрати. Тому що Аніко підняла рівень українського балету до світового. Вона незамінна … », – написала журналіст.