До Голосіївського райсуду Києва спрямований обвинувальний акт проти чиновника СБУ, якого спіймали на отриманні хабара в 47,5 тисячі доларів. Про це повідомили в прес-службі Національного антикорупційного бюро України.

За даними НАБУ, хабар співробітник СБУ отримав від осіб, які незаконно отримали громадянство України. Гроші СБУшник взяв за непритягнення їх до відповідальності.

Популярне: Жорсткі перевірки та контроль: Влада підготувала нові сюрпризи пенсіонерам

Так, зібрано достатньо доказів отримання іноземцями дозволу на проживання в Україні шляхом укладення фіктивних шлюбів з українками. Доступ до таких даних відкривав можливості для шантажу і вимагання хабарів, чим і скористався співробітник СБУ. Адже наслідком належного розслідування цих фактів стане видворення цих осіб з території України.

24 квітня 2018 року чиновника СБУ і його спільника детективи НАБУ викрили "на гарячому" – в момент отримання хабара. На наступний день цим особам повідомлено про підозру.

Діючого керівника структурного підрозділу одного з райвідділів ГУ СБУ в Києві та Київській області звинувачують в скоєнні злочину, передбаченого ч.4 ст. 368 Кримінального кодексу України ( "Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою"). Також розслідування завершено і щодо його спільника. Спільникові – фізичній особі – інкримінують ч.5 ст.27, ч.4 ст.368 КК України.