Скандально відома львівська журналістка Олена Бойко, що зрадила Україну, пропала в Росії.

Як розповіла в Facebook дружина російського журналіста Юлія Норкина з посиланням на заяву дочки зниклої 10 грудня до них в будинок прийшов дільничний.

"О 9:30 ранку прийшов дільничний з двома в формі і одним цивільним, сказали, що їй потрібно пройти до відділку на кілька запитань. Вона одяглася і пішла з ними. Через кілька годин прийшов поліцейський, але подруга побоялася відкрити двері, так як мама попереджала взагалі нікому не відкривати. Потім виявилося, що телефони вона залишила вдома, і з цього часу її до сих пір немає і ніяких ознак існування ", – розповіла дочка Бойко.


 
Коли вона почала дзвонити по всіх відомих номерами, в відділенні сказали, що її немає. А на черговий дзвінок їм повідомили, що Бойко "відвезли в ФСБ".

"Підсумок сьогоднішнього ранку за інформацією, що в ФСБ її немає і не була зареєстрована ніде", – сказано в повідомленні.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Як розповів російський дослідник Олександр Казаков 11 грудня Бойко розшукували кілька людей по різних каналах, проте ніхто не зміг нічого з'ясувати.

"У мене взагалі було фантасмагоричне припущення, що її викрали СБУшники, а наші прогавили. Хоча навряд чи, звичайно. Швидше за все, до неї є питання. Це – нормально. Ненормально, що все обставляється, як в шпигунському бойовику. Ненормально, що дочки нічого не повідомляють. Ненормально, що на запити шанованих людей все мовчать або говорять, що нічого не знають ", – написав він.