601394

Майже 70% українців готові взяти участь у місцевих виборах, які відбудуться у жовтні цього року.

Серед усіх опитаних у рамках дослідження фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва на вибори готові йти 68%.

При цьому найвища готовність — у мешканців західного (76%), східного (75,5%) та центрального (70%) регіонів. На Донбасі лише 50% опитаних висловили таку готовність, а 40% — відмовилися від участі у виборах.

Результати опитування показують, що 23% респондентів не визначились, за представника якої партії голосуватимуть. Ще 16% принципово голосуватимуть за певного кандидата, незважаючи на його партійність.

Серед партій найбільше симпатій отримав БПП, на другому місці — "Самопоміч".

Серед решти виборців 14,4% відповіли, що схильні проголосувати за кандидата від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність", 9% — від партії "Самопоміч", 7,5% — від партії "Опозиційний блок", 7,3% — від Радикальної партії Олега Ляшка, 6,9% — від партії "Батьківщина", 4,0% — від партії "Правий сектор",

— показують результати дослідження.

Дослідження провели Фонд "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва" та соціологічна служба Центру Разумкова з 22 по 27 липня 2015 року. Опитано 2011 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Теоретична похибка вибірки – 2,3%.

24 канал