Українець Олександр Гвоздик зазнав першу поразку у професійній кар’єрі, достроково поступившись у поєдинку з володарем титулу IBF Артуром Бетербієвим і втративши свій пояс чемпіона за версією WBC

Об’єднавчий бій Гвоздик – Бетербієв, на кону якого стояли титули WBC і IBF, відбувся в ніч з 18 на 19 жовтня в Філадельфії, США на арені Liacouras Center.

Український боксер в десятому раунді напруженого поєдинку тричі побував у нокдауні, через що рефері був змушений зупинити бій, присудивши росіянину перемогу технічним нокаутом.

Як стало відомо, відразу після поразки в титульному поєдинку Олександра Гвоздика відправили в одну з лікарень Філадельфії.

Про це повідомив журналіст ESPN Ден Рафаель в своєму Twitter.

За його словами, український боксер був госпіталізований з профілактичною метою.

«Коли ми покидали арену, Гвоздик сідав в машину швидкої допомоги. Його відправили до лікарні в якості запобіжного заходу», – написав Рафаель.

Нагадаємо, що протистояння почалося практично без розвідки, Бетербієв виглядав більш агресивно і почав йти вперед, але Гвоздику вдалося вирівняти ситуацію. У кінцівці трихвилинки росіянин борцівських прийомом завалив опонента на настил рингу, а рефері помилково зарахував нокдаун, що викликало обурення не тільки у публіки, а й у тренера українця Тедді Атласа, який відразу ж вибіг на ринг. Проте в перерві рефері відмінив своє рішення, повідомивши про це суддям.