11 серпня в селі Єгорівка Роздільнянського району Одеської області було знайдено мертвим матроса Збройних Сил України Шейхіва Арслана Аліасхабовіча, повідомляє на своїй сторінці в Facebook Радник начальника Генерального штабу ЗСУ Олена Вербицька, передає Корупція.Інфо

Популярне: Проклята Вишнівка: в селі зґвалтували ще одну жінку і викинули у канаву. Правоохоронці намагаються приховати сенсаційні факти

Відзначається, що загиблий в звільненні відзначав з рідними своє 33-річчя, коли близько 19:00 до нього на своєму автомобілі заїхав його знайомий громадянин Злий В.І. (01.01.1976 р.н.).

    «Вони сіли в машину і поїхали в невідомому напрямку, після чого вже ближче до півночі військовослужбовця знайшли мертвим. При огляді тіла представниками Національної поліції було виявлено множинні садини на тілі та голові, переломи носа і черепа. Навіть на дотик відчувалося, що зламано як мінімум два ребра. Однак в морзі міста Роздільна судмедексперт заявив, що смерть Шейхова наступила в результаті захлинання блювотою », – йдеться в повідомленні.

Як зазначає Вербицька, практично всі жителі села Єгорівка бачили понівечене тіло загиблого.

    «Передбачається, що такий висновок було зроблено, оскільки Злий В.І. є колишнім співробітником органів МВС і доводиться сином колишнього голови Єгоровського радгоспу, в зв'язку з чим корпоративна зацікавленість деяких посадових осіб може привести до безкарності вбивці військовослужбовця », – пише Вербицька.

«Зараз Злий В.І. затриманий і знаходиться в Роздільнянському ОП ГУ ПП в Одеській області, але є побоювання, що вже через кілька годин Злого В.І. за телефонним дзвінком відпустять на свободу », – резюмувала вона.

На фото видно сліди саден і синців.