На фронті Україну чекають декілька важких місяців, але попереду на росіян чекає “бавовна” у Москві.

Про це в ефірі Апостроф TV повідомив військовослужбовець ЗСУ Євген Карась.

“Я вважаю, що на нас чекає важкий лютий-березень. На війні просто не буває, спочатку десь ми просіли, потім вони. Нам треба їх трошки закопати в чорнозем, щоб ми могли знову зробити ривок. Тобто лютий-березень можуть бути важкими, але тим не менш на нас чекають хороші новини, тому що попереду може бути “бавовна” у Москві. А я собі уявляю наш вираз обличь, коли це станеться, це буде дуже чудово”, – сказав він.

Схоже, у рф вже розпочали готуватись до захисту. Нагадаємо, нещодавно у соцмережах з’явились фото та відео, як у Москві кран підіймає на дах будівлі Міноборони Росії колісний зенітні ракетно-гарматні комплекси Панцир-С1.

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат вважає, що такі дії ворога свідчать про занепокоєність Кремля щодо можливості України діставати до Москви.

Як повідомляв заявив в ефірі телемарафону військовий експерт Олександр Мусієнко, єдиною практичною метою розміщення колісного зенітного ракетно-гарматного комплексу Панцир-С1 на даху Міноборони РФ може були захист від безпілотників.

Адже вибухи на аеродромі в Енгельсі та в інших місцях продемонстрували, що попри всю цю так звану ешеленованість російської ППО, вона пропускає удари.