У суботу, 25 травня, колишній головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний, якого президент Володимир Зеленський нещодавно призначив послом України у Великій Британії, поділився зворушливим фото зі своєю дружиною Оленою Залужною у соціальних мережах.

На фото пара виглядає щасливою та закоханою, а допис супроводжувався смайликом у вигляді складених у формі сердечка пальців, який символізує кохання та підтримку.

Публікація на Facebook швидко привернула увагу користувачів мережі. За якихось дві години пост набрав понад 25 тисяч вподобайок, більше пів тисячі поширень та майже півтори сотні коментарів.

Багато коментаторів висловлювали підтримку Валерію Залужному та його дружині, бажали їм щастя та дякували за службу і відданість Україні.

У коментарях під публікацією з’явився відомий український військовий діяч — колишній лідер «Правого сектору» та командувач Української добровольчої армії, Дмитро Ярош.

«Брате, щастя вам і нашій Батьківщині!» — написав він, висловлюючи свої побажання колишньому головнокомандувачу ЗСУ та його дружині. Ярош давно має теплі почуття до Залужного й навіть натякав нинішній владі, що і після призначення на нову посаду до екс-главкома треба і необхідно прислухатися.

У відповідь, Валерій Залужний виклав смайлик у вигляді рукостискання, що відображає дружність та підтримку.

Зацікавленість станом колишнього командира виразила одна з коментаторок. «Як Ви?» — поцікавилася вона. «Дякуємо. Все нормально», — відповів Залужний, заспокоюючи своїх прихильників станом свого здоров’я та ситуацією загалом.

Нагадаємо, Валерій Залужний вкрай рідко ділиться фото з дружиною. Востаннє, коли в Мережі з’явився знімок подружжя, користувачі запримітили, що вони неабияк схожі між собою.

Підписники ексглавкома у Facebook наробили компліментів головнокомандувачу ЗСУ та його обраниці:

— Дуже гарна пара!
— Які вони симпатичні! Дай, Боже, їм сили!
— Люблю цю парочку українців! Слава ЗСУ і Залужному!