В Управлінні стратегічних комунікацій апарату Головнокомандувача ЗСУ офіційно підтвердили успішне вогневе ураження по скупченню російських окупантів 810-ї бригади морської піхоти в Донецькій області, яке сталось 19 листопада.

Росіяни казали, що під час атаки окупанти зібралися відзначати День російського артилериста. Писали, що це було в клубі селища Кумачове.

«Сили оборони України оперативно визначили місце проведення святкових заходів росіян і гаряче привітали їх!» — заявили у Страткомі.

Раніше відомий аеророзвідник Роберт Бровді з позивним «Мадяр» повідомив, що захисники помстилися росіянам за удар по 128-й окремій гірсько-штурмовій бригаді на початку цього місяця.  ЗСУ завдали удару по скупченню російських військових із 810-ї бригади морської піхоти.

«810-та, відчуваєте біль, ми точно знаємо. За наших хлопців. За Закарпатську окрему гірсько-штурмову. Уважно стежте за некрологами, особливо у пабліках з окупованого Криму. Та навколо головного госпіталю імені Бурденка», – написав «Мадяр».

Військовий розповів, що ЗСУ атакували росіян на узліссі, яке, на їхню думку, було ретельно підготовлене та замасковане для проведення заходу. За його словами, командування окупантів запізнювалося на декілька годин, але українські військові зачекали на його прибуття.

Внаслідок успішної атаки Сил оборони було ліквідовано 25 росіян, ще понад 100 – поранено, каже «Мадяр».

Ввечері 21 листопада російські пропагандистські ресурси та Telegram-канали підтвердили факт удару по 810 бригаді ЗС РФ. За їхніми словами, це відбулося у концертному залі біля окупованого з 2014 року села Кумачове Старобешівського району, що за 30 км від Донецька.