Працівники ДБР викрили керівника апарату Київської міської військової адміністрації на сприянні столичним депутатам в ухиленні від несення військової служби. Він незаконно «направляв» депутатів з військової частини нібито у відрядження до військової адміністрації Києва.

Про це повідомили  ДБР.

Там заявили, що посадовець сприяв оформленню липового «відрядження» трьом міським депутатам та одному з їхніх помічників. Незаконному перебуванню у КМВА сприяв командир однієї з військових частин тероборони, де чоловіки мали проходити службу за мобілізацією. Фігуранти впродовж майже року не з’являлись на військову службу, проте отримували грошове забезпечення із частини.

Що цікаво, вся ця махінація робилась під носом мера Києва – Віталія Кличка, але ймовірно, він зовсім цього не побачив. Враховуючи всі ці скандали, які останнім часом відбуваються в Києві, цей в КМВА точно піде йому не на користь.

Відомо, що у серпні 2023 року усім чотирьом було повідомлено про підозру в ухиленні від несення обов’язків військової служби, що вчинене групою осіб за попередньою змовою.

«Наразі, про підозру за цими ж статтями повідомлено високопосадовцю КМВА, який сприяв оформленню липового відрядження. Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років. Процесуальне керівництво здійснює Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Центрального регіону», — йдетьсяв повідомленні ДБР.