Вчора, 16 вересня, мати президента України Володимира Зеленського святкувала свій День народження. Риммі Володимирівні виповнилося 69 років. Про це, зокрема, написав відомий блогер і юрист Михайло Шнайдер.

“Сьогодні день народження в мами нашого президента, Римми Зеленської. Зі святом вас Римма Володимирівна, і спасибі вам за гідного сина”, – написав він.

Блогер також прикріпив фото мами Зеленського, на якому вона тримає в руках канлендар із зображенням акторського складу “Кварталу 95”.

В коментарях користувачі мережі приєднались до привітань та побажали батькам президента довгих років життя та писали про те, що вони можуть пишатися своїм сином.

Як відомо, президент України Володимир Зеленський народився і виріс в промисловому місті Кривий Ріг.

Там і зараз живуть його батьки – Римма Володимирівна і Олександр Семенович. Батьки Зеленського – пенсіонери за віком, але батько продовжує викладати в Криворізькому економічному інституті.

Живуть вони дуже скромно, – не як родичі колишніх президентів – в золоті і розкоші, і навіть не як батьки деяких депутатів Верховної Ради, а як звичайні, пересічні українці. Не люблять виставляти себе на показ і не люблять зухвальство.

Додамо, що нещодавно в ексклюзивному інтерв’ю президент передав своїм батькам привіт. Також він розповів, які у нього з батьками стосунки та через що у сім’ї гумориста бувають конфлікти.

“Нехай це занадто, що я на цю тему говорю, але поки вони живі – ми діти. Тому що, поки вони живі, ми не відчуваємо, що на нас якийсь окремий тягар відповідальності, ми розуміємо, що завжди прикрита спина цими людьми”, – сказав Зеленський.

Володимир батьків поважає, проте, як і всі діти, слухається не завжди.

“Я не прошу порад і я знаю, що це образливо для них. Напевно, у таких ситуаціях я не правий. Але ж знаєте, ми ж спочатку робимо, а потім думаємо”, – зізнався глава держави.

Усі конфлікти із батьками президент як слухняний син, залагоджує першим.

“Тому що я себе гризу в такі моменти і відчуваю, що треба все якось вирулити, хоча це в інтересах двох сторін. Ти повинен піклуватися про батьків, більше того, що повинен – ти хочеш. А вони часом тобі не дають цього робити, вони ще перебувають у першій формі”, – додав Зеленський.

Батьки президента не лише на відсіч відмовляються від допомоги сина, а всіма можливими способами хочуть самі допомогти Володимиру. І теплі шкарпетки і закрутки – усе це частенько приїжджає до Зеленського передачкою з Кривого Рогу від мами.

“Я розумію, що в принципі цього не треба, але з іншого боку – це від душі робилося, особливо, коли мама: “Це спражні”. Ми тут всі їмо пластмасу, а от ці справжні”, – каже Володимир.