“Тарілковий скандал” з нібито пустими тарілками у солдатів під час візиту президента Зеленського, викликав бурхливе обговорення в соціальних мережах.

Нагадаємо, цю історію роздула Співголова парламентської фракції партії “Європейська солідарність” Ірина Геращенко.

Вона зробила акцент, що на фото, викладеному ОП, де за одним столом сидять Володимир Зеленський і Андрій Єрмак в компанії військових, у останніх навіть немає тарілок. На відміну від “високих гостей”. Але інші фотографії спростовують це твердження.

Разом з тим, журналіст і колишній нардеп Сергій Лещенко нагадав аналогічні фотографії часів президентства Петра Порошенка, які свого часу також викликали резонанс.

“Одна справа – критикувати Зеленського за його дії або бездіяльність. Це питання політики, у кожного свої погляди. Інша справа – коли колишня перший віце-спікер парламенту і один з лідерів ПЕС Ірина Геращенко постить відвертий, тупий і божевільний фейк в стилі “Раша Тудей” про те, що солдатам не поставили тарілки. Постить навіть без знака питання. Просто нісенітниця. І не здивуюся, якщо потім вона навіть не вибачиться “, – написав Лещенко.

Не пройшов повз цієї ситуації і відомий блогер Сергій Наумович, який також пригадав “ганебні” фото Порошенка і іронічно прокоментував минулі події.

“Але ж раніше було так: президент з міністром оборони півгодини носили страви солдатам, перед тим, як приступити до трапези, і потім мили підлогу в їдальні. І нічого в результаті не їли, так як на той час всі гарячі страви вже були холодними. Ось були часи. Не те, що зараз.”

Також Наумович додав:

“Коротше, кухарі носили кожному присутньому на застілля гарячі страви. Один за одним. На столі вже знаходилися холодні страви. Зверніть увагу. Фотограф по ходу справи фіксував. А Iryna Gerashchenko спрацювала чітко за сценарієм Скабеєвої: взяла фото того моменту, де у “Бояр” уже є страви, а у солдатів ще немає і зробила типовий свій пост. Нічого дивного, адже” Гаага – це столиця Нідерландів “😉 Скабеєва-стайл!))”, – коментує Наумович фейк від Геращенко.