У четвер, 15 жовтня, в Харкові пройшла сесія обласної ради. В ході обговорення ситуації з коронавірусом в регіоні між губернатором області Олексієм Кучером і заступником голови облради Володимиром Скоробагачом виникла перепалка: вони перейшли на нецензурну лексику і підвищений тон.

Трансляція сесії велася в YouTube.

Після виступу заступника губернатора Тараса Пастуха, який доповідав про ситуацію з коронавірусом в регіоні, заступник голови облради Володимир Скоробагач звинуватив департамент ХОДА в неефективній роботі по боротьбі з Covid-19. Він заявив, що за станом на 15 жовтня в лікарнях, обладнаних для прийому пацієнтів з коронавірусом залишилося всього вісім вільних ліжок.

“У нас просто катастрофічна ситуація, викликана, я вважаю, саме роботою департаменту охорони здоров’я. В якому стані палати, які ліжка взагалі? Я прошу купити 200 ліжок, потрібно 600 тисяч (гривень), прошу вже півроку. Ви були в інфекційній лікарні? Подивіться взагалі, як люди лежать, в якому стані палати. Вони і так хворі, а ви їх добиваєте “, – заявив Скоробагач.

При цьому, за даними заступника голови облради, в лікарнях немає достатньої кількості місць і ліжок з підведеним киснем, тому багатьом хворим відмовляють у госпіталізації, незважаючи на двосторонню пневмонію.

“Робота провалена, однозначно. І те, що ви говорите, що в майбутньому будемо робити – все це х @ рня. Просто чистої води відписка”, – сказав Скоробагач, коментуючи роботу профільного департаменту.

У відповідь губернатор Олексій Кучер звинуватив самого Скоробагача та депутатів облради в тому, що вони не діяли попередні п’ять років.

“Я буду відповідати так само різко. Х @ рню це ви зараз городите. Тому що ніяких немає абсолютно конкретних прикладів, які б говорили про те, що у нас в департаменті хаос. Конкретні, я прошу приклади. У нас недостатньо ліжок? Так. стіни пошарпали? Так. Що ви робили п’ять років для того, щоб була інша ситуація? Ніх@ра не робили разом з Булахом (депутатом облради – Ред.) на пару. Тепер ви починаєте комусь пред’являти претензії “, – заявив Кучер.

За словами губернатора Харківської області, ХОДА вдень і вночі займається вирішенням проблем з постачанням киснем. Скоробагач після такої заяви підхопився зі свого місця, стукнув кулаком по столу і звинуватив Кучера у брехні.

“Це нісенітниця! Нічого не приймаєте, чи не др@ чите”, – закричав Скоробагач.

“Ніх @ ра ви не робите! Що« не др@ чите “? Що « не др@ чите? “- відповів Кучер.

Після цього глава ХОДА та заступник голови облради знову звинуватили один одного в бездіяльності. Скоробагач зазначив, що в департаменті охорони здоров’я півроку немає голови, а Кучер у відповідь заявив, що той сам п’ять років нічого не робив.

Нагадаємо, 16 листопада 2019 року президент Володимир Зеленський особисто представив нового главу Харківської облдержадміністрації. Ним став Олексій Кучер.