Американський сенатор Роберт Портман (республіканець від штату Огайо – ред.) Розповів про зустріч з президентом України Володимиром Зеленським, яка пройшла 30 травня в Києві. Враженнями американський політик поділився під час виступу в Сенаті.

Зокрема, Портман позитивно відгукнувся про Зеленського і зазначив, що "вражений від зустрічі" з ним. Також він назвав бесіду продуктивною.

"Він відверто говорив про хоробрість своїх військ, а також про їхні потреби в системах озброєння і елементарних умов. Ми говорили про російську пропаганду уздовж східного кордону і про зусилля з придушення сигналів мовного телебачення України з метою посіяти насіння розбрату серед жителів Донбасу. Ми говорили про деякі ідеї, які допоможуть протистояти цій пропаганді, перешкод і дезінформації, і я вже зв'язувався з Держдепартаментом з приводу цих ідей ", – розповів сенатор.

Також він розповів про свою бесіду з нещодавно призначеним начальником Генштабу Збройних сил України Русланом Хомчаком.

"У нас була відкрита і грунтовна розмова про те, чим Сполучені Штати можуть допомогти. Я вже почав обговорювати зі своїми колегами в комітеті у справах збройних сил і адміністрацією Трампа ці подробиці і деякі прохання, з якими він звернувся", – додав Портман.