Російсько-американський історик, дослідник і критик путінського режиму, Юрій Фельштинський, заявив, що введення військ НАТО на територію України фактично означатиме вступ Альянсу в війну з РФ, але іншого вибору може не лишитися.

Якщо українська армія не зможе переламати перебіг війни на свою користь навіть з новим, потужнішим озброєнням, то НАТО майже обов’язково доведеться вступити у конфлікт.

 «Чи будуть вони входити спочатку на територію України чи Білорусі, невідомо. Але я починав би з Білорусі з дуже багатьох міркувань», — зазначив експерт.

Крім того, Фельштинський висловив свою оцінку протестному руху всередині Росії.

 «Сподіватися на внутрішні сили РФ я не став би, тому що їх немає. Нуль. Рівень опору росіян — нуль», — сказав історик.

Тільки почавши обстрілювати Москву, можна розбудити Росію. Допоки москвичі не відчувають війни, в РФ нічого не зміниться, стверджує аналітик. Тому найрозумніше рішення (з боку союзників) — це надати Україні необхідне озброєння.

 «Знову ж таки, це можна було зробити ще два роки тому. Зараз цим, може, вже й не відбудешся, але, можливо, це все-таки прискорить падіння путінського режиму», — додав Фельштинський.

Раніше російсько-американський історик, дослідник і критик путінського режиму Юрій Фельштинський в інтерв’ю роз’яснював, чому Європа «постійно відстає за потягом, який вже відійшов».

 «На жаль, демократичний світ, особливо європейський (Америка влаштована трохи інакше) влаштований так, що він реагує на зло чи злочини заднім числом. І пов’язано це здебільшого з тим, що для реакції на щось у демократичному світі потрібно спочатку пояснити своїм Виборцям, чому це потрібно зробити, — пояснив експерт.