Протягом тижня ЗСУ зосередилися на знищенні логістики з Криму та Донецької області, а також продавлюванні другої лінії оборони у напрямку Токмака. Про це пише одне з українських ЗМІ. 

Днями Генштаб ЗСУ офіційно зафіксував 250 тис. ліквідованих окупантів. Якщо додати до цього поранених, полонених та інших безповоротно виведених з ладу ворогів через низьку якість їхньої польової медицини, то ця цифра буде в 2-2,5 рази більшою. 

Як відомо, саме через залізницю із Криму окупанти забезпечують основні постачання на фронт боєприпасів. Отже, недільні удари по Чонгарському та Генічеському мостах перерізали головну логістичну артерію ворога та забезпечили гарантований кількатижневий «снарядний голод» на передовій на Запоріжжі та Донеччині. 

Крім того, єдиний уцілілий шлях із Криму через Армянськ не лише на 200 км довший, а й суттєво небезпечніший. Адже він пролягає безпосередньо поблизу фронту через Брилівку та Нову Каховку, які знаходяться на відстані пострілу не лише HIMARS, а й звичайної артилерії. Інша залізниця йде через Волноваху і так само добре прострілюється, як і добре пристрелений порт у Бердянську. Отже, окупанти стоять перед вибором: або дуже ризикувати, або змиритися зі зменшенням кількості артпострілів, на що вони не можуть піти. 

В той же час ситуація на південному фронті починає ставати до болю (для росіян) схожою на події на Херсонщині. Стратегія ЗСУ передбачає створення умов для логістичного цейтноту одночасно з навантаженням лінії фронту інтенсивністю боїв. У таких умовах захист окупантів обов’язково має десь прорватися.