З'явилися страшні подробиці жахливого вбивства родини кримських татар, яке сталося вночі 27 червня в Криму, передає Корупція.Інфо

Від рук молодого вбивці постраждала 33-ти трьох річна жінка та її восьмирічний син. Прибулі на похорон кримські татари розповіли подробиці події. Цю інформацію опублікував журналіст кримськотатарського телеканалу Шевкет Наматуллаев на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук. Як розповідають місцеві жителі, хлопець в одних шортах ходив босоніж по селищу і смикав всі двері підряд. Знайшов незачинені.

Популярне: Пенсіонерів хочуть звільнити від сплати комуналки. У Раді зареєстрували законопроект

За словами рідних, вбивця зайшов у будинок до Назімє і почав вимагати ключі від машини і гроші. Цю сім'ю зарізав їх же кухонним ножем. Після цього розбив скло на машині по цій же вулиці і залишив свої криваві відбитки на дверній ручці сусіднього будинку.Нападник завдав шість ножових поранень жінці, дитині було достатньо одного удару в груди. Жінка померла на місці, дитину відвезли в лікарню, але не змогли врятувати. Рідні розповідають, що в будинку перебувала бабуся з ще однією дитиною, але літній жінці вдалося схопити малюка і втекти до сусідів.

Сам же вбивця попрямував в сторону місцевої автомайстерні.

Прийшов, шорти тільки на ньому … босоніж, руки всі в крові. Каже: «Я порізався … Можна помитися?». Пустили його помитися, він ще до хлопців: «А можна у вас сигарети?». Я йому: «Іди звідси!». А він – раз і побіг. Наркоман, однозначно. Він в окулярах був, очі не видно, якщо б без окулярів – відразу б зрозуміли, що неадекватний.

Ті, хто побував на похоронах розповідають, що хлопець проявляв таку поведінку вже не в перший раз. Вбивця пів року тому переїхав до Криму з Донецька. Проживав в сусідньому селищі – Молодіжне і часто влаштовував дебоші.

Не перший раз він тут. Кілька тижнів тому він звідси виліз, – чоловік вказав на глухі зарості неподалік, – просив зайти попити, я прогнав.