Президент заявив, що немає повної впевненості в діях РФ. Тому не можна точно сказати, чи застосує Росія ядерну зброю проти України. Про це глава держави сказала в інтерв’ю австралійському телеканалу Nine Network.

Ви не можете очікувати від цих людей, від керівництва РФ, як політичного, так і військового, що вони не будуть використовувати ядерну зброю або будуть… Я не можу сказати на 100%, що ні, вони не будуть, або будуть, – зазначив гарант.

Зеленський додав, що російська армія не враховує наслідків своїх дій.

Іноді мені здається, що вони щось використовують, навіть не розуміючи результат, або розуміють результат, але їм все одно. Ну, ви ж знаєте прекрасно, найгірші люди, яким все одно. Це найгірші. Це навіть не ворог, – сказав президент України.

На думку Зеленського, росіяни ненавидять українців через те, що їм по телевізору кажуть, що є за що ненавидіти, що в Україні є “радикальні люди”, що українці нібито з когось знущаються і з кимось воюють.

Вони навіть не зрозуміли, що вони повірили в те, що ми з ними воюємо. Вони навіть не вийшли на вулиці і не подивилися, чи їздять у них танки, як у нас по вулицях. Ні, там нічого немає: там немає пострілів, у Росії немає ніяких танків, ніхто їх не підриває і нічого такого не було – вони прийшли на нашу землю, – сказав президент України.