Сили оборони України продовжують ефективно контратакувати російські війська в районі Степового під Авдіївкою і домоглись просування на цьому напрямі. Російська армія продовжує намагатись штурмувати місто, проте українські захисники мужньо боронять його попри перевагу противника у живій силі та техніці.

На кадрах із геолокацією від 6 грудня видно, як окупанти трохи просунулися у промзоні на південному сході Авдіївки. У Генштабі України заявили про відбиття 25 атак ЗСУ на цій ділянці фронту. Аналітики з ISW озвучили картину боїв на Авдіївському напрямку минулої доби.

Російські пабліки пишуть про те, що армія Путіна просунулась на південь від Авдіївського сміттєзвалища, в районі коксохімічного заводу, на схід від Авдіївки та в районі Первомайського.

Кадри з геолокацією від 5 грудня показали, що в районі промзони Авдіївки бої з ЗСУ ведуть окупанти з 87-го та 1487-го полків, 10-го танкового полку та штурмової бригади «Ветерани».

ЗСУ також щодня проводять свої контратаки. На кадрах із геолокацією від 5 грудня видно просування українських сил у районі Степового.

Цю новину підтвердили й російські блогери. Підполковник Ярослав Черепурний зізнався, що армія Путіна справді контролює більшу частину Мар’їнки, проте ЗСУ все ще ведуть бої у місті.

Українські військові розгромили бронегрупу російських військ на Авдіївському напрямку біля села Степове. В результаті атаки знищено чотири одиниці броньованої техніки та до 40 російських військовослужбовців. Відео опублікували українські бійці підрозділу «Хорн».

За інформацією бійців ЗСУ з передової, бронегрупа російської техніки, що складалася щонайменше з двох МТ-ЛБ, перейшла залізницю біля Степового на Авдіївському напрямку. У цей час українські оператори безпілотних літальних апаратів виявили ворожу колону та передали її координати артилерії. Паралельно росіян атакував рій FPV-дронів.

«Для розуміння, сьогоднішній штурм був настільки ганебним для росіян, що вони навіть не дійшли до нашої піхоти, тому що наші FPV-дрони просто розгромили їх», — наголосив боєць українського підрозділу.