Не так давно в Мережі розгорівся скандал через підготовку так званих віп-палат для особливих хворих у столичних клініках.

Тоді Президент України Володимир Зеленський різко відреагував і доручив голові уряду Денису Шмигалю скасувати всі документи про створення так званих VIP-палат у лікарнях для представників влади, які заразилися новим коронавірусом COVID-19. Вони будуть лікуватися в тих самих умовах, що й пересічні громадяни.

Президент наголосив, що жоден політик чи бізнесмен не буде мати у державних комунальних лікарнях кращих умов, аніж в будь-кого із українців. За словами Зеленського, це стосується і перших осіб держави: президента, прем’єр-міністра і голови Верховної Ради.

“Ви будете перебувати саме в тих палатах і тих лікарнях, які за 28 років ви побудували в цій країні. Можливо, тоді зрозумієте як це – не мати можливості лікуватися в Швейцарії або Ізраїлі”, – наголосив глава держави.

Однак схоже, не усі дослухались до рекомендацій президента і все ж таки в областях готують спецпалати для заможних хворих. Про це зокрема повідомляє телеграм-канал “Легітимний”.

“Наше джерело в Офісі Президента повідомляє, що багато мерів міст і глави областей не відмовилися від ідеї з vip палатами.

Якщо в Києві схожа інформація з vip палатами вийшла в ЗМІ, то по регіонах всіляко намагаються «замовчувати» цей факт, але такі палати вже готуються (частина вже готові).

Стратегія дуже проста, вибирають одну лікарню, яка буде краще оснащена, комфортніша і туди будуть класти тільки «по блату». Для страховки і картинки в ЗМІ туди покладуть парочку «щасливчиків» з народу.

Президенту вже доповідали цю інформацію”, – йдеться у повідомленні каналу.