Вкрай неспокійно зранку 14 вересня було росіянам. Під Саратовом пролунав потужний вибух. У мережу активно викладають відео, на яких можна побачити густий стовп диму, що здіймається у небо. 

Про вибухи почали активно писати різні місцеві пабліки. Самі ж користувачі мережі один за одним викладають відео, на яких можна побачити масштабне полум’я. Правда, воно не пов’язане з цвітінням «бавовни». Але про все по черзі. 

Очевидці розповідають, що вибух пролунав близько 06:20. Після цього у небо здійнявся величезний стовп диму. Мешканці практично відразу ж припустили, що сталося пошкодження газопроводу. 

«Від Саратова кілометрів 5 від’їхали. Полум’я вирує, дим вгору підіймається, щось спалахнуло конкретно», – каже один з росіян. 

Відомо, що на місце вже вирушили 4 пожежні розрахунки. Вони рушили до селища Червоний Жовтень. 

«Пожежа на площі 2 га сталася в полі на території Саратова після розгерметизації газопроводу Піщаний – Умет – Сторожівка», – кажуть надзвичайники. 

У квазіреспубліках російських окупантів також великі проблеми із реалізацією ресурсів. Так нещодавно на шахті «Суходільська-Східна» сталася серйозна пожежа. 

Це сталося у Молодогвардейську Луганської області, пишуть українські ЗМІ посилаючись на власні джерела. 

Однак гірникам сказали, попри все це, спускатися та працювати, оскільки нібито дуже важливо виконати план. 

«Пожежа триває вже тиждень. Влада замовчує. Гірники працюють. Шахта ця – одна з найбільш вибухонебезпечних в усьому Донбасі. Славиться раптовими викидами метану, якого там багато. Якщо раптом станеться, то вибухне потужно», – розповіли джерела.