Військовий аналітик, полковник Петро Черник, поділився інформацією про ситуацію на фронті. За його оцінкою, окупаційна армія в Бахмуті може отрапити в оперативне оточення, а тим часом на півдні ЗСУ наблизилися до другої лінії оборони окупантів.

Про це він розповів в етері телемарафону. 

Петро Черник зауважив, що на Бахмутському напрямку окупанти можуть потрапити в оперативне оточення. 

«На східному плацдармі: Бахмут дуже помаленьку рухається до оперативного оточення, дай боже, щоб воно склалося. Те угруповання має бути знищене, а ще краще, щоб кілька тисяч росіян здалися в полон. І це, направду, буде перша серйозна надломна точка. Але ще має пройти якийсь час, не поспішаємо», — наголосив він. 

Військовий пояснив, що на півдні ЗСУ дійшли до другої лінії оборони. 

«На півдні зробили доволі серйозний пролом, дійшли до другої лінії оборони у класичній трьохешелонованій. Завдання: поки ще сухий цикл погоди, доторкнутися до північного Поазов’я… Передумови є, однак як буде далі, побачимо… Якщо пройдемо оці ще дві лінії, що залишилися, то далі, за великим рахунком, аж до Перекопського перешийку серйозних укріплень нема, за винятком оборони міст. І тут можуть бути великі вже, дуже серйозні маневрові охоплення. Але й противник це усвідомлює, тому робить усе можливе, щоб перешкодити цьому завданню», — наголосив експерт.