У Верховній Раді нардепів застукали «на гарячому».

Прямо у залі засідань кілька нардепів – чоловік і дві жінки «відзначилися» неповагою до присутніх та спікера Верховної Ради Дмитри Разумкова зокрема.

Так парламентський фотограф оприлюднив кадри, де під час голосування у Раді та промови спікера Дмитра Разумкова нардепи мило спілкувалися, стоячи зі своїх місць у сесійній залі, фактично спиною до центр-трибуни. Але це ще не все – нардепи прямо на робочому місці їдять виноград та чіпси, сміються, не звертаючи уваги на питання, яке обговорюється. Почувши ж заклик до голосування – розвертаються і натискають на кнопки, а проголосувавши – продовжили їсти.

Нагадаємо, нардепи нової Верховної Ради отримують свої перші зарплати. Так однією з найвищих у списку – є зарплата Святослава Вакарчука, а найменша – у жінки – Анни Коваленко, яка стала заступником голови Офісу президента. Найбільше ж заробив перший віце-спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук:

Голова Ради Дмитро Разумков отримає 50 тис. 500 грн, Святослав Вакарчук заробив 45 тис. 200 грн, перший заступник Разумкова – Руслан Стефанчук – 59 тис. 300 грн, а віце-спікер Олена Кондратюк 49 тис. 800 грн. Це за календарний період з 29 серпня по 30 вересня.