майор

Затриманий в Україні російський майор Володимир Старков звернувся до президента Володимира Путіна та попросив визнати, що він є діючим військовим Збройних сил РФ і допомогти перевестися в Росію.Відповідне відео-заяву опублікувала прес-служба Служби безпеки України, новину повідомляє «
Преса України». Інформує КОрупція.інфо

«Шановний Володимире Володимировичу! Я діючий офіцер, провів 19 років. Я не бойовий офіцер, я чисто «паперовий», тиловий офіцер. Не знаю, як у таких ситуаціях чинити і що, але 19 років я все-таки служив у російській армії, і мене тепер не визнають, кажуть, що такого не було, такий не служив, хоча є товариші по службі, які можуть підтвердити даний факт, що ми служили», – заявив Старков.

За словами затриманого, є командири, які можуть підтвердити спільну службу, як чинні, так і звільнені. 

«Просто, якщо посилати на такі операції, то потрібно спеціальних людей посилати, а не так – кого не попадя взяли, вивели і все. Я не терорист, я не йшов сюди когось вбивати, тому перед затриманням я не став чинити ніякого опору, бо знав, що офіційно переді мною немає ворогів, що Україна нам війну не оголошувала, ми Україні теж, ми не вороги. Проти кого мені застосовувати зброю було? Тому прошу визнати, що я справді військовий і допомогти звідси перевестися в Росію», – підкреслив майор.