73ebdde8663795f52d41261b2bf93a371431086833

Бійці спецназу ЗСУ затримали двох бойовиків, які заклали вибухівку на горі Артема неподалік Святогірської лаври у Донецької області. На цьому місці у Святогірську готувалися заходи з нагоди 70-ї річниці Дня Перемоги над нацизмом у Європі. Сапери знешкодили вибухівку, а спецназ затримав 2 бойовиків.

Про це повідомили у прес-центрі штабу АТО, передає Корупція.інфо. з посиланням на Пресу України.

Про підозрілих осіб повідомили місцеві мешканці. Військовослужбовці викликали правоохоронців та інженерно-саперний підрозділ ЗСУ.

«Військові сапери провели обстеження місця, де планувалися проходити святкові заходи з нагоди 70-ї річниці перемоги у Другій Світовій війні на горі Артема. У результаті цього були виявлені закладені та добре замасковані вибухонебезпечні пристрої. Досвідченими фахівцями мінно-підривної справи вони були знешкоджені», – йдеться у повідомленні силовиків у соцмережі.

Після цього бійці сил спеціальних операцій ЗСУ на військовому вертольоті Мі-8 затримали двох бойовиків. 

«Під час польоту, до спецгрупи надійшла інформація про підозрілий автомобіль Mitsubishi Pajero, який рухався неподалік Святогірська. При цьому існувала імовірність того, що група терористів намагатиметься залишити місце можливого теракту», – розповів заступник керівника АТО полковник Сергій Галушко. 

Спецназ вилучив у терористів зброю, зокрема гранати, автомати й навіть РПГ. 

Бойовиків допитає СБУ – тоді з’явиться детальна інформація про те, що вони намагалися скоїти. Триває слідство.

--- ----