Російські окупанти можуть здійснити новий наступ на Чернігівську область упродовж тижня-трьох, повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у коментарі для Суспільного. Не даром вчора командувач ОСУВ «Північ» генерал-лейтенант Сергій Наєв заявив, що в Україні тривають заходи з удосконалення фортифікаційного обладнання рубежів оборони, а також обслуговування і нарощення інженерних загороджень. Лукашенка таки дожмуть?

Місцева влада не впевнена, чи будуть окупанти це робити. Однак успіх може залежати від рівня підготовлених оборонних споруд, зауважив Чаус.

«Чи вони це зроблять, чи ні, залежить і від того наскільки ми будемо працювати з точки зору нарощування фортифікацій. Вони все бачать, літають, де можуть, десь хтось їздить, ми ж цього не виключаємо. Вони розуміють ситуацію», — сказав він.

При цьому він запевнив, що «фортифікація 2023 року у Чернігівській області відносно фортифікації 2022 року — це зовсім інший рівень».

Як цитує українське медіа Чауса, в іншому випадку Росія «здатна протягом тижня-трьох сформувати достатній контингент для повторного наступу».

Він наголосив, що військові РФ, слідкують за діями України, та оборонними процесами військових.

«Військові РФ все бачать, літають, де можуть, десь хтось їздить, ми ж цього не виключаємо. Вони розуміють ситуацію. Фортифікація 2023 року відносно фортифікації 2022 року — це зовсім інший рівень. Зараз ми й далі будемо підсилювати цей аспект. Чим більше ми це будемо робити, тим менша ймовірність повторного заходу ворога на територію Чернігівської області», — говорить начальник ОВА.