Останнім часом бунтівні настрої, саботажі та масова здача в полон стали все частішим явищем на лінії фронту. Так Сили спеціальних операцій під час проведення розвідки на Донецькому напрямку виявили спостережний пункт противника, після чого велика група окупантів потрапила в полон.

Що цікаво — самі окупанти вибухнули радістю від того, що стали полоненими.

Про це повідомили в ССО.

Сталося це неподалік від населеного пункту Приютне на Запоріжжі. Під час ведення розвідки наші військові помітили та повністю ліквідували ворожий спостережний пункт. Командування РФ традиційно кинуло окупантів напризволяще, тож звістка про взяття в полон після того як велика кількість окупантів загинула, для інших стала радістю.

Це непоодинокий випадок. Адже безвихідь та дуже мала ймовірність вижити останнім часом все більше мотивують російських військових підіймати руки вгору та здаватися. Про це зокрема напередодні розповів начальник пресслужби прикордонного загону «Сталевий кордон» Іван Шевцов.

«Протягом минулого тижня були випадки взяття у полон ворога. До десяти військовослужбовців на Куп’янському напрямку, точно цифру зараз не скажу», – сказав Шевцов.

Він додав, що йдеться про добровільну здачу та, переважно, захоплення в полон.

Крім цього від російських окупантів щомісяця поступає більше тисячі звернень з метою скласти зброю. Вони не хочуть воювати і навіть найбільш заядлі путіністи з часом перестають розуміти мети «СВО», адже на власні очі бачать, що армія РФ неефективна.