Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що готовий відновити відносини з Україною, незважаючи на те, що Київ не визнав результатів президентських виборів.

Про це він розповів під час інтерв’ю програмі “Дійові особи з Наіль Аскер-заде” на телеканалі “Росія-1”.

“Я не тримаю зла на Володю Зеленського. Я його розумію: по молодості десь чогось сказав. Але це ж не означає, що ти повинен весь час на нього дивитися, розуміючи, що відбувається, і на нього ображатися або злитися” , – коротко сказав він.

Лукашенко також розповів, що останні заяви українських офіційних осіб в відношення Мінська пояснюються важким становищем України.

“Заявити вони заявили, але стосунки у нас добрі, український народ до білорусів ставиться дуже добре, ми до них – ще краще. Тобто, ми базис не зруйнували і не руйнуємо. І навіть якщо потрібно десь чогось для Росії і для України, ми стаємо і в економіці посередниками “, – додав він.

Крім того, Лукашенко також має намір відновити відносини із Зеленським.

“Я б косо на нього не дивився. Поблажливо, косо, з презирством – ніколи. Молода людина, молодий президент. Той, якого навчають люди я думаю. Я впевнений в цьому, він же здоровий, нормальна людина”, – розповів білоруський лідер.

Нагадаємо, президент Білорусі недавно сказав, що не відчуває теплих почуттю до Зеленському, а й зла на нього не тримає.

Раніше Лукашенко розповів, як він стоїть з Путіним “спина до спини” і “відстрілюється” від ворогів.