Як відомо, російський президент Володимир Путін цього року проведе «пряму лінію з народом» та велику пресконференцію. Що цікаво — люди Путіна заявили, що «навіть Зеленський зможе поставити питання Путіну під час прямої лінії». 

«Пряму лінію» та пресконференцію анонсував прессекретар Путіна Дмитро Пєсков. За його словами, Путін поспілкується із пресою та росіянами 14 грудня.

Втім, не все так просто, адже президент росії створив «бойову групу», яка відкидатиме питання, що «сіять паніку і не мають стосунку до реальності». Тобто він створив лише ілюзію того, що можна запитувати будь-що.

Як повідомляють російські ЗМІ із посиланням на заяву керівника виконавчого комітету Загальноросійського народного фронту Михайла Кузнєцова, створено «бойову групу, щоб боротися з фейками і втручанням опонентів». Вона верифікує питання, які «не мають жодного стосунку до того, що відбувається, а будуть імітувати щось, або сіяти паніку».

За словами Кузнєцова, Путін з наданого йому списку сам обиратиме питання, на які буде відповідатиме.

Крім того, Пєсков переконує, що запитати будь-що у Путіна можна через сайт чи кол-центр з будь-якої точки світу. При цьому він не став уточнювати, що питання будуть ретельно фільтрувати.

Також зазначимо, що Путін знову йтиме у президенти, і це дозволить йому залишатися при владі як мінімум до 2030 року. Його радники вже готуються до його передвиборчої кампанії.