Перша няня дітей Алли Пугачової і Максима Галкіна Лізи і Гаррі Валентина Юдіна померла від раку. Жінці було всього 54 роки. В ефірі програми «Зірки зійшлися» на каналі НТВ був показаний сюжет про жінку. На кадрах вона ще жива розповідає про життя в зірковій сім’ї. Жінка, зокрема, говорить: «Ліза та Гаррі пізно засинають, і прокидаються не рано».

Виявляється, Валентина Юдіна займалася Гаррі і Лізою з пологового будинку. Коли дітям було два роки, то Пугачова і Галкін стали шукати іншу няню, зі знанням іноземних мов. В результаті Валентині Юдіній довелося піти.

Пізніше жінка хотіла стати дизайнером. Співачка Анна Калашникова в студії програми розповіла, що її просили допомогти жінці. Коли вона їй зателефонувала, то Валентина Юдіна сказала, що хворіє. Обіцяла вийти на зв’язок пізніше. Також жінка розповідала Калашникової, що їй було складно справлятися з обов’язками в будинку зірок. Часом хотілося просто вийти за межі замка знаменитостей.

Тим часом журналісти програми відшукали не так давно дочку Валентини Юдіної. Та й повідомила, що її мати пішла з життя ще два з половиною роки тому. Причиною смерті стало онкологічне захворювання.