В Білорусь 8 грудня о 17:35 на залізничну станцію Полонка (Барановицький район, Брестської області) прибув черговий ешелон з технікою постачання ЗС РФ.

Як повідомляє моніторингова група “Беларускі Гаюн”, склад слідував із станції Селятино (Московська обл, РФ), на платформах перевозилося: більше 15 бензовозів, не менше 5 Камазів, 3 Урали і БТР-80А. Також у складі йшли 3 вантажних вагона.

“Зважаючи на безпосередню близькість залізничної станції Полонка до полігону “Обуз-Лєсновський” можна говорити, що техніка прибула для постачання солдатів ЗС РФ, які тренуються на цьому полігоні”, – сказано в повідомленні.

Зазначається, що основні залізничні станції навантаження та відправлення військових ешелонів, які прибувають до Білорусі з РФ з 14 жовтня це: Селятино, Щелково, Нара та Ільїно.

24 лютого з території Білорусі почався повномасштабний наступ на Київ. Ця держава також надає плацдарм для ракетних ударів РФ по території України.

Зараз ця країна приймає у себе російських окупантів, де відбуються їхні навчання. Також Білорусь постачає Росії боєприпаси та бронетехніку.

Однак, Голова Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов розповів, що заяви про “повторний наступ з Білорусі” – це інформаційна спецоперація Росії проти України.

РФ стягує війська до Білорусі для оборони, а не нападу, – сказав Буданов в етері телемарафону.

За його словами, росіяни хитрістю хочуть створити ілюзію повторної загрози, щоб змусити українців панікувати та відтягнути військових із лінії фронту на українсько-білоруський кордон.